Jaký byl můj rok 2009

Protože je poslední den roku 2009, a dostal jsem štafetu od Zdenyho dovolím si trochu zhodnotit jaký byl pro mě uplynulý rok 2009.

Začátek roku byl poměrně hektický, protože mě čekalo moje první zkouškové období na vysoké škole a já pořádně nevěděl, do čeho jdu. Nakonec však všechno relativně dobře vyšlo, tak jsem si mohl užít krátké prázdniny. Zbytek roku se nesl také ve studijním duchu, kdy bylo do školy díky projektům pořád co dělat. O prázdninách jsem si docela odpočinul a nabral nové síly, spustil pár internetových projektů, které by mě měly přinést alespoň nějaký pasivní příjem, cestoval apod.

Nový semestr a nové projekty:-) Protože jsem ale za rok na VŠ poznal pár svých spolužáků, tak škola a přednášky (když už jsem na nich byl) byla příjemnější. Ať si říká o ITcích kdo chce, co chce, tak rozhodně nejsme jako například Roy s Mossem z IT Crowd:-)

Rok 2009 byl pro mě tedy především rokem studijním a získáváním cenných zkušeností a vědomostí. Nadcházející rok 2010 bude myslím docela podobný tomu stávajícímu a věřím, že se mi bude dařit alespoň tak jako v roce 2009. Předsevzetí si ale raději žádná nedávám:-)

Protože zhodnocení roku 2009 je štafetovka, štafetu předávám všem svým čtenářům. Odkaz na svoje ublognutím poté můžete napsat do komentářů.

Přeji Vám úspěšný rok 2010 a klidné strávení Silvestra!

Martin Šimko

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge