Windows Mobile aplikace pro mistrovství světa ve fotbale 2010 JAR

Fotbalový míč
Pokud patříte mezi fandy fotbalu, určitě Vám neuniklo, že dnes, 11. června 2010 začíná v Jihoafrické republice mistrovství světa ve fotbale 2010. Objevil jsem zajímavou aplikaci pro Vaše Windows Mobile zařízení, se kterou budete mít on-line fotbal vždy ve Vaší kapse. Program se jmenuje Microsoft Windows® Phone World Cup a je ke stažení z adresy www.windowsphonefootball.com. Na tomto webu se stačí zaregistrovat, stáhnout aplikaci, nainstalovat ji do Vašeho WM zařízení a poté se přes ni příhlásit.

[nggallery id=2]

Co aplikace nabízí

Především je to přehledný seznam základních skupin včetně výsledků a vzájemných utkání. Na úvodní obrazovce se nachází kalendář, který začíná dneškem (11. červen 2010) a končí 11. červencem 2010, kdy se bude konat finále MS 2010. Pokud v kalendáři kliknete na nějaké datum, otevře se Vám seznam utkání, které se bude v daný den hrát včetně času.

Dále zde máme záložku se stadiony, na kterých se bude MS ve fotbale 2010 konat. Opět, pokud kliknete na některý stadion, zobrazí se o něm detaily jako je maximální divácká kapacita, odkaz na mapu, datum stavby. Co je ale nejzajímavější, u každého stadionu jsou vypsaná utkání, která se zde budou konat.

Poslední záložka nabízí přehled novinek

V menu se dále skrývají statistiky nejlepšího týmu v počtu střelených gólů, přehled všechny účastnících se zemí a po kliknutí na zemi se také zobrazí soupiska mužstva. K dispozici je také fotbalový kvíz a možnost vsadit si na zápasy.

V aplikaci si také můžete zvolit jazyk, čeština však bohužel není podporovaná.

První zápas MS 2010 v JAR začíná už dnes v 15:00 mezi Jihoafrickou republikou a Mexikem. Tak nezapomeňte fandit 🙂

Martin Šimko

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge