Objev si svou Auroru na Programujte.com

Známý server o programování, grafice a elektrotechnice Programujte.com připravuje zcela novou, a podle šéfredaktora Lukáše Churého také přelomovou a revoluční, verzi. Přípravy na spuštění jsou v plném proudu a už dnes můžete poodhalit pomyslnou roušku Aurory, tímto kódovým označením je totiž nové Programujte pojmenováno. Stačí se zapojit do zábavně-logické hry, která je pro všechny připravena na adrese http://programujte.com/aurora/.

Princip hry

Hra má celkem 15 úrovní. Vaším cílem je dostat se, co možná nejrychleji, právě na poslední level. Pro postup na vyšší úroveň musíte použít především vlastní hlavu:-) „Tajenka“ je vždy nějakým způsobem ukryta na stránce daného levelu. Pokud najdete skrytý kód, použijete jej jako část URL a pokud hádáte správně, ocitnete se na stránce vyšší úrovně. Pokud si myslíte, že to je jednoduché, tak se zapojte do soutěže!

Výhra

A na co se může těšit první pětice hledačů, kteří se dostanou do posledního levelu? Dostanete odznáček Programujte.com a označení „hledač Aurory“ ve Vašem účtu na Programujte.

Soutěžící každou hodinu přibývají, proto se zapojte co nejdříve! Podle informací z Twiterru @Programujtecom zatím překročilo 7. level 8 soutěžících.

Martin Šimko

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge