FourSquare klient pro Windows Mobile zařízení

Pokud jste podlehli kouzlu FourSquare stejně jako já a máte mobilní zařízení s Windows Mobile, určitě jste řešili problém, že oficiální klient neexistuje. Moc nechápu, proč WM zařízení nejsou podporována přímo, když klienti existují pro BlackBerry, Androidy i iPhony. Tuto „díru“ naštěstí začíná zaplňovat aplikace se jménem WinMoSquare od skupiny Touchality. Dne 6. března vyšla již několikátá betaverze, která je na mém HTC HD2 konečně plně funkční. U dřívějších verzí mi při každém Check-In aplikace spadla. Nyní si už můžeme tedy i na svém WM zařízení užívat cestování za novými venues:-) WinMoSquare je dostupné přes Marketplace a nebo se registrovat na stránkách http://touchality.com/WinMoSquare/ a čekat, až Vám na e-mail dojde betaverze programu.

Pokud jste na FourSquare, budu rád, když si mě přidáte do přátel.

Martin Šimko

7 komentářů u „FourSquare klient pro Windows Mobile zařízení

  1. Radek

    Diky za post, jdu stahovat a instalovat. Uvidíme, zda Foursquare také podlehnu. Nemáš tip na nějakou pořádnou aplikaci pro WM na FB? Oficiální nesplnila má očekávání.

  2. Márty Autor příspěvku

    Radek: WinMoSquare má ještě docela dost chyb, občas se mi vůbec nechce chytnout GPS nebo aplikace spadne. Teď koukám, že 14. 4. 2010 vyšla nová verze, tak ji jdu otestovat:-) Na FB používám oficiální aplikace, ale taky to není úplně to, co bych si představoval, i když nejnovější verze je o něco lepší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge