Jak nastavit mp3 jako zvonění u HTC HD2

Často se množí dotazy, jak nastavit mp3 (nebo i jiný formát zvuku) jako zvonění. Postup je následující:

Máme dvě možnosti – buď zvukové soubory kopírovat na kartu, nebo přímo do paměti zařízení. V obou případech však musí být cesta následující:

Storage CardMy DocumentsMy Ringtones (pro paměťovou kartu)

\My DocumentsMy Ringtones (pro zařízení)

Tato adresářová struktura se v HTC HD2 už nachází, takže stačí jen nakopírovat hudbu, na kartě si budete muset složky vytvořit. Poté stačí odpojit HD2 od PC a v nabídce vyzvánění se Vám objeví právě nakopírované zvuky.

Martin Šimko

15 komentářů u „Jak nastavit mp3 jako zvonění u HTC HD2

 1. Márty Autor příspěvku

  Zdeňek: Je více možností. Např oficiální řešení do HTC: nakopírovat soubor mp3 do složky Storage Card/Application Data/Sounds Potom už budeš vidět ve výběru i tuto mp3

 2. Zdeněk

  Nakopíroval jsem to do Storage Card/Application Data/Sounds a nic. Zkusil jsem to přímo do paměti telefonu /Application Data/Sounds a funguje to OK. Dokonce se ve výběru vyzvánění hovoru objevili mp3 zvuky dvojmo, a tak jsem je z původního umístění mohl vymazat.

  Děkuji!!!

 3. Michal

  Zdravim…a jak to je u budíku? Lze tam také menit melodie na vlastní a ne pouze na prednastavene?

  -> mam wildfire s androidem 2.1

  Díky, Michal 🙂

 4. Dj LAky

  Zdarec.

  Mel bych podobny dotaz jako Michal:

  Jak muzu – a jestli vubec muzu – zmenit melodii zvoneni budiku, SMSky, atd…?

  Pokud nekdo mate odpoved, prosim napiste to sem…;-)

  Diky. LAky

 5. Perez

  čau, koupil sem si novej HTC Desire HD s androidem 2.2 melodie pro vyzvánění šla nastavit v pohodě. Problém mam s melodií pro sms, budík a pod. mp3 mam v složce ringtones na SD kartě ale nevim jak to natáhnout do ložky ringtones v hátécéčku. Zatim sem nic na způsobu správce složek nenašel. Prosí o radu
  dík

 6. johny

  mam hd2 a kdyz si nakopcim mp3ku podle javodu tak se mi v seznamu zobrazi ale kdyz ji vyberu a potvrdim tak mi naskoci ten puvodni zvuk. pls pomoc

 7. Milada

  Ahoj, mám prosbu, můžeš mi poradit… ulozila jsem si do telefonu HTC desire do slozky My dokuments, kdyz jsem si ho pripoji pres pocitac, dokumenty ve wordu, pdf, kde je v telefonu najdu? A potřrebuji k tomu neco specialniho, abych si to tam mohla cist? Diky za odpoved. M.

  1. Márty Autor příspěvku

   Ahoj, stačí spustit průzkumníka souborů a prohledat adresářovou strukturu a najít „My documents“. Nemám Androida (Desire) proto přesně nevím, kde je složka umístěna.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge